Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Nowa Przerośl - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

21 000 000 zł250 m² 84 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

*** oferta bez prowizji dla kupujących *** domy nad jeziorem *** ok 200 metrów własnej lini brzegowej *** agroturystyka ze świetna renomą *** stali klenci agroturystyki *** duża powierzchnia *** dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka leśna Supienie

Supienie(Nowa Przerośl + 8 km)

35 000 zł349 m² 100,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna z linią brzegową Jezioro Wysokie, supienie | 349 m Na sprzedaż kameralna działka leśna z dostępem do linii brzegowej Jeziora Wysokiego w miejscowości Supienie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł210 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Na sprzedaż duży, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 210 m2 , położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Dom po kapitalnym remoncie, został.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Sedranki

Sedranki(Nowa Przerośl + 25 km)

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 60 m , położony w miejscowości Sedranki, gmina Olecko, tuż przy brzegu Jeziora Sedraneckiego. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stożne

Stożne(Nowa Przerośl + 23 km)

229 000 zł55 m² 4 163,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 55 m w malowniczej miejscowości Stożne, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość usytuowana jest w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł758 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oaza spokoju na Suwalszczyźnie - 400 metrów od Jeziora Szelment Mały! Marzysz o własnym kawałku raju na malowniczej Suwalszczyźnie? Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki letniskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Botkuny

Botkuny(Nowa Przerośl + 22 km)

61 440 zł1 024 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks 32 działek budowlanych położonych w miejscowości Botkuny, tuż przed Gołdapią. Uwaga! W ciągu tygodnia mamy już 3 rezerwacje działek - nie zwlekaj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Przystajne

Przystajne(Nowa Przerośl + 6 km)

260 000 zł4 450 m² 58,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona nad pięknym jeziorem Przystajne Działka o powierzchni 4450 m2, z własną linią brzegową, niezabudowana. Więcej informacji u opiekuna oferty pod nr 602 371.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Aleksandrowo

Aleksandrowo(Nowa Przerośl + 22 km)

55 000 zł70 m² 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż budynek produkcyjno-usługowy o powierzchni zabudowy 70 m2, położony w miejscowości Aleksandrowo, gmina Bakałarzewo, powiat suwalski. Murowany, parterowy budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Stożne

Stożne(Nowa Przerośl + 23 km)

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 038 m²

Dom z zabudowaniami gospodarczymi na dużej działce 4038 m Stożne, gm. Kowale Oleckie Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bakałarzewo(Nowa Przerośl + 20 km)

119 000 zł975 m² 122,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 975 m2 , położone na obrzeżach miejscowości Bakałarzewo przy ulicy Leśnej. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Działki objęte mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Nowa Przerośl

Nowa Przerośl,podlaskie

570 000 zł18 959 m² 30,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wszechobecna zieleń i odgłosy przyrody. Zakochaj się w tej okolicy! Przedmiotem sprzedaży jest działka z własną linią brzegową oraz dostępem do rzeki! A właściwie trzy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij